Webmail Plus (6.x-1.16) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: yes
lv: jā

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Tag
lv: Birka

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: tag
lv: marķēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Signature
lv: Paraksts

en: active
lv: aktīvs

en: Send
lv: Sūtīt

en: here
lv: šeit

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Messaging
lv: Ziņapmaiņa

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: minutes
lv: minūtes

en: Key
lv: Atslēga

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Ok
lv: Labi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: weeks
lv: nedēļas

en: Reply
lv: Atbildēt

en: SMTP port
lv: SMTP ports

en: Matches
lv: Rezultāti

en: Adding @count documents.
lv: Pievieno @count dokumentus.
