Webmail Plus (6.x-1.16) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: yes
mg: eny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana
