Webmail Plus (6.x-1.16) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: yes
mr: हो

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Email
mr: ईमेल

en: Active
mr: सक्रिय

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: No messages.
mr: संदेश नाही

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: Send
mr: पाठवा

en: here
mr: येथे

en: Reply
mr: प्रतिसाद
