Webmail Plus (6.x-1.16) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: From
my: မှ

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Reply
my: ပြန်စာ
