Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: yes
ne: हो

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Email
ne: ईमेल

en: Active
ne: सक्रिय

en: To
ne: लाई

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: active
ne: सक्रिय

en: OK
ne: ठिक छ

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
