Webmail Plus (6.x-1.16) - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: yes
nl: ja

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Tags
nl: Labels

en: Tag
nl: Label

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Email
nl: E-mail

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Active
nl: Actief

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: No messages.
nl: Geen berichten.

en: Signature
nl: Ondertekening

en: active
nl: actief

en: Id
nl: ID

en: Send
nl: Versturen

en: here
nl: hier

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Messaging
nl: Berichtgeving

en: Plain Text
nl: Gewone tekst

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Folders
nl: Mappen

en: Folder
nl: Map

en: Encryption
nl: Encryptie

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: minutes
nl: minuten

en: Key
nl: Sleutel

en: The key for your encryption system. You normally don't need to worry about this since this module will generate a key for you if none is specified. However you have the option of using your own custom key here.
nl: De sleutel voor de versleuteling. Normaal gesproken hoeft u zich hierover geen zorgen te maken, omdat deze module een sleutel voor u zal genereren als er geen is opgegeven. U heeft echter de mogelijkheid uw eigen aangepaste sleutel te gebruiken.

en: Address Book
nl: Adresboek

en: User Settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Apply
nl: Toepassen

en: weeks
nl: weken

en: Reply
nl: Reageren

en: SMTP port
nl: SMTP-poort

en: Matches
nl: Komt overeen met

en: Suspend
nl: Uitschakelen

en: Presentation
nl: Presentatie

en: this link
nl: deze link

en: Adding @count documents.
nl: @count documenten worden toegevoegd.

en: Internal
nl: Interne

en: Discard
nl: Weggooien

en: Cc
nl: CC

en: Set Password
nl: Wachtwoord instellen

en: No messages available.
nl: Geen berichten beschikbaar.
