Webmail Plus (6.x-1.16) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ
