Webmail Plus (6.x-1.16) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: yes
os: ойы

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
