Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: yes
ps: هو

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: To
ps: ته

en: Signature
ps: لاسليک

en: active
ps: فعال

en: OK
ps: سمه ده

en: Key
ps: کيلی

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Ok
ps: سمه ده

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Reply
ps: ځواب
