Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ru translation catalogue (58 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: yes
ru: да

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Action
ru: Действие

en: Tags
ru: Теги

en: Tag
ru: Тег

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Move to
ru: Переместить в

en: Add
ru: Добавить

en: tag
ru: тег

en: Forward
ru: Вперед

en: hours
ru: часов

en: days
ru: дней

en: Active
ru: Активно

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: No messages.
ru: Нет сообщений.

en: Signature
ru: Подпись

en: active
ru: активно

en: Send
ru: Отправить

en: here
ru: здесь

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Messaging
ru: Обмен сообщениями

en: Plain Text
ru: Обычный текст

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Folders
ru: Папки

en: Folder
ru: Папка

en: Attachments
ru: Вложения

en: File attachments
ru: Прикрепленные файлы

en: minutes
ru: минут

en: Key
ru: Ключ

en: Address Book
ru: Адресная книга

en: User Settings
ru: Пользовательские настройки

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Apply
ru: Применить

en: weeks
ru: недели

en: Reply
ru: Ответить

en: SMTP port
ru: Порт SMTP

en: Matches
ru: Совпадения

en: Presentation
ru: Представление

en: Cron batch size
ru: Размер очереди в cron

en: Cc
ru: Копия

en: No messages available.
ru: Нет доступных сообщений.

en: No new messages
ru: Нет новых сообщений
