Webmail Plus (6.x-1.16) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit
