Webmail Plus (6.x-1.16) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: yes
si: ඔව්

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Signature
si: අත්සන
