Webmail Plus (6.x-1.16) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: yes
sl: da

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Active
sl: Aktiven

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Signature
sl: Podpis

en: active
sl: aktiven

en: Send
sl: Pošlji

en: Attachments
sl: Priponke

en: File attachments
sl: Pripete datoteke

en: Key
sl: Ključ

en: Reply
sl: Odgovori
