Webmail Plus (6.x-1.16) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: yes
sq: po

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Active
sq: Aktiv

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Signature
sq: Firma

en: active
sq: aktiv

en: Send
sq: Dërgo

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: File attachments
sq: File të bashkangjitur

en: Reply
sq: Përgjigju
