Webmail Plus (6.x-1.16) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: active
sr: активан
