Webmail Plus (6.x-1.16) - en to sv translation catalogue (51 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: yes
sv: ja

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Tags
sv: Etiketter

en: Tag
sv: Etikett

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: tag
sv: tagg

en: Email
sv: E-post

en: hours
sv: timmar

en: days
sv: dagar

en: Active
sv: Aktiv

en: Re:
sv: Sv:

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: No messages.
sv: Inga meddelanden.

en: Signature
sv: Signatur

en: active
sv: aktiv

en: Send
sv: Skicka

en: here
sv: här

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Folder
sv: Mapp

en: Attachments
sv: Bilagor

en: File attachments
sv: Bifogade filer

en: minutes
sv: minuter

en: Key
sv: Nyckel

en: Address Book
sv: Adressbok

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Apply
sv: Applicera

en: weeks
sv: veckor

en: Reply
sv: Besvara

en: SMTP port
sv: Port för SMTP

en: Matches
sv: Matcher

en: this link
sv: denna länk

en: Adding @count documents.
sv: Lägger till @count dokument.

en: No messages available.
sv: Inga meddelanden tillgängliga.

en: No new messages
sv: Inga nya meddelanden
