Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Active
ta: இயங்கும்
