Webmail Plus (6.x-1.16) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: yes
te: అవును

en: Subject
te: విషయం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: days
te: రోజులు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Signature
te: సంతకం

en: OK
te: సరే

en: Send
te: పంపించు

en: here
te: ఇక్కడ

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: File attachments
te: ఫైలు జొడింపులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Reply
te: స్పందించు
