Webmail Plus (6.x-1.16) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: yes
th: ตกลง

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Email
th: อีเมล

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: active
th: ใช้งาน

en: Send
th: ส่ง

en: Key
th: คีย์

en: Reply
th: ตอบ
