Webmail Plus (6.x-1.16) - en to tr translation catalogue (54 entries)

en: Status
tr: Durum

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: yes
tr: evet

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Action
tr: Eylem

en: Tags
tr: Etiketler

en: Tag
tr: Etiket

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: tag
tr: etiket

en: Email
tr: E-posta

en: Forward
tr: İleri

en: hours
tr: saat

en: days
tr: gün

en: Active
tr: Etkin

en: Re:
tr: Cevap:

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: No messages.
tr: Mesaj yok

en: Signature
tr: İmza

en: active
tr: etkin

en: OK
tr: Tamam

en: Send
tr: Gönder

en: here
tr: buraya

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Messaging
tr: Mesajlaşma

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Folder
tr: Klasör

en: Attachments
tr: Ekler

en: File attachments
tr: Dosya ekleri

en: minutes
tr: dakika

en: Key
tr: Anahtar

en: Address Book
tr: Adres Defteri

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Ok
tr: Tamam

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Apply
tr: Uygula

en: Reply
tr: Yanıtla

en: No messages available.
tr: Hiç ileti yok.

en: New messages
tr: Yeni iletiler
