Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Signature
ug: ئىمزا

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: OK
ug: جەزملەش

en: Send
ug: يوللاش

en: here
ug: بۇ يەر

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Reply
ug: جاۋاب
