Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: yes
ur: جی ہاں

en: Subject
ur: موضوع

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: tag
ur: ٹیگ

en: Email
ur: ای میل

en: Active
ur: فعال
