Webmail Plus (6.x-1.16) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: yes
am: አዎ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: active
am: ገባሪ
