Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: yes
ar: نعم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Action
ar: إجراء

en: Tags
ar: وسوم

en: Tag
ar: وسم

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Active
ar: نشط

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Signature
ar: التوقيع

en: active
ar: نشط

en: OK
ar: موافق

en: Send
ar: أرسل

en: here
ar: هنا

en: Attachments
ar: المرفقات

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: minutes
ar: دقائق

en: Key
ar: المفتاح

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Ok
ar: حسنًا

en: Apply
ar: تطبيق

en: Reply
ar: رد
