Webmail Plus (6.x-1.16) - en to fa translation catalogue (52 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: yes
fa: بله

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Tag
fa: برچسب

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: tag
fa: برچسب

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Forward
fa: باز ارسال

en: hours
fa: ساعت‌

en: days
fa: روزها

en: Active
fa: فعال

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Signature
fa: امضا

en: active
fa: فعال

en: OK
fa: موافقت

en: Id
fa: شناسه

en: Send
fa: ارسال

en: here
fa: اینجا

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Messaging
fa: تبادل پیام

en: Plain Text
fa: متن ساده

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Folder
fa: پوشه

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: minutes
fa: دقیقه

en: Key
fa: کلید

en: Address Book
fa: دفتر تلفن

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Ok
fa: تایید

en: Apply
fa: تایید

en: Reply
fa: پاسخ

en: No messages available.
fa: هیچ پیغامی موجود نیست.

en: No new messages
fa: پیغام جدیدی وجود ندارد
