Webmail Plus (6.x-1.16) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: yes
fi: kyllä

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Tags
fi: Tagit

en: Tag
fi: Tagi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: hours
fi: tunnit

en: days
fi: päivät

en: Active
fi: Voimassa

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: active
fi: aktiivinen

en: Id
fi: Tunniste

en: Send
fi: Lähetä

en: here
fi: täällä

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Messaging
fi: Yksityisviestit

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Attachments
fi: Liitteet

en: File attachments
fi: Liitetiedostot

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Key
fi: Avain

en: Address Book
fi: Osoitekirja

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Apply
fi: Käytä

en: Reply
fi: Vastaa

en: No messages available.
fi: Viestejä ei saatavilla.

en: New messages
fi: Uudet viestit
