Webmail Plus (6.x-1.16) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: yes
gl: si

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: tag
gl: etiqueta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Signature
gl: Sinatura

en: active
gl: activo

en: OK
gl: Aceptar

en: Send
gl: Enviar

en: here
gl: aquí

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Key
gl: Clave

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Ok
gl: Correcto

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Apply
gl: Aplicar

en: Reply
gl: Responder

en: Matches
gl: Coincidencias

en: Presentation
gl: Presentación

en: No messages available.
gl: Non hai mensaxes
