Webmail Plus (6.x-1.16) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: yes
gu: હા

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: active
gu: સક્રિય

en: Send
gu: મોકલો

en: Key
gu: ચાવી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Reply
gu: જવાબ
