Webmail Plus (6.x-1.16) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: yes
he: סוגים

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Action
he: פעולה

en: Tags
he: תגיות

en: Tag
he: תגית

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: tag
he: טאג

en: Email
he: דוא"ל

en: Forward
he: קדימה

en: days
he: ימים

en: Active
he: פעיל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Signature
he: חתימה

en: active
he: פעיל

en: Send
he: שלח

en: Messaging
he: שליחת מסרים

en: Folder
he: תיקיה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Key
he: מפתח

en: Address Book
he: ספר כתובות

en: Authentication
he: הזדהות

en: Ok
he: בסדר

en: Apply
he: החל

en: Reply
he: השב

en: Suspend
he: השהה
