Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: yes
ht: Wi

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: active
ht: aktive

en: Apply
ht: Aplike
