Webmail Plus (6.x-1.16) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: yes
is: já

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Tags
is: Efnisorð

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Email
is: Netfang

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: Active
is: Virkt

en: Re:
is: Sv:

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Signature
is: Undirskrift

en: active
is: virkur

en: OK
is: Í lagi

en: Send
is: Senda

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Attachments
is: Viðhengi

en: File attachments
is: Skráarviðhengi

en: Apply
is: Virkja

en: Reply
is: Svara
