Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ja translation catalogue (50 entries)

en: Status
ja: 状態

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: yes
ja: はい

en: Subject
ja: 件名

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Action
ja: アクション

en: Tags
ja: タグ

en: Tag
ja: タグ

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: tag
ja: タグ

en: Email
ja: メール

en: hours
ja: 時間

en: days
ja: 日

en: Active
ja: アクティブ

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Signature
ja: 署名

en: active
ja: アクティブ

en: Id
ja: ID

en: Send
ja: 送信

en: here
ja: こちら

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Messaging
ja: メッセージング

en: Plain Text
ja: プレーンテキスト

en: Last Name
ja: 姓

en: Attachments
ja: 添付

en: File attachments
ja: ファイルの添付

en: minutes
ja: 分

en: Key
ja: キー

en: Address Book
ja: 住所録

en: Authentication
ja: 認証

en: Ok
ja: OK

en: Apply
ja: 適用

en: weeks
ja: 週

en: Reply
ja: 返信

en: SMTP port
ja: SMTP ポート

en: Suspend
ja: 一時停止

en: No messages available.
ja: 利用可能なメッセージがありません。
