Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: yes
ka: დიახ

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Tag
ka: ტეგი

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Active
ka: აქტიური

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: active
ka: აქტიური

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: File attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Key
ka: გასაღები
