Webmail Plus (6.x-1.16) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: yes
mn: тийм

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Send
mn: Илгээх
