Webmail Plus (6.x-1.16) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: yes
pl: tak

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Forward
pl: Do przodu

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: Active
pl: Aktywne

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: No messages.
pl: Brak wiadomości.

en: Signature
pl: Podpis

en: active
pl: aktywny

en: Send
pl: Wyślij

en: here
pl: tutaj

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Messaging
pl: Wysyłanie wiadomości

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Attachments
pl: Załączniki

en: File attachments
pl: Załączniki

en: minutes
pl: minuty

en: Key
pl: Klucz

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: weeks
pl: tygodnie

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Matches
pl: Pasuje

en: Suspend
pl: Zawieś

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: this link
pl: ten odnośnik

en: Cron batch size
pl: Rozmiar porcji crona

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Set Password
pl: Ustaw hasło

en: No messages available.
pl: Brak wiadomości.

en: No new messages
pl: Brak nowych wiadomości
