Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: yes
ro: da

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Action
ro: Acțiune

en: Tags
ro: Etichete

en: Tag
ro: Marcaj

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Email
ro: email

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: Active
ro: Activ

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Signature
ro: Semnătura

en: active
ro: activ

en: Send
ro: Trimite

en: here
ro: aici

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: Key
ro: Cheie

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Apply
ro: Aplică

en: Reply
ro: Replică

en: No messages available.
ro: Nici un mesaj disponibil
