Webmail Plus (6.x-1.16) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: yes
sk: áno

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Tag
sk: Značka

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: tag
sk: značka

en: Email
sk: E-mail

en: Forward
sk: Preposlať

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Signature
sk: Signatúra

en: active
sk: aktívny

en: Send
sk: Odoslať

en: here
sk: tu

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Messaging
sk: Správy

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Attachments
sk: Prílohy

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: minutes
sk: minúty

en: Key
sk: Kľúč

en: Address Book
sk: Adresár

en: User Settings
sk: Nastavenia používateľov

en: Authentication
sk: Overenie

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Apply
sk: Použiť

en: weeks
sk: týždne

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Add CC
sk: Pridať kópiu

en: Add BCC
sk: Pridať tajnú kópiu

en: No messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy.
