Webmail Plus (6.x-1.16) - en to ta translation catalogue (35 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: yes
ta: ஆம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Action
ta: செயல்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Signature
ta: கையொப்பம்

en: active
ta: செயலில்

en: OK
ta: சரி

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: File attachments
ta: கோப்பு இணைப்புகள்

en: Key
ta: சாவி

en: Ok
ta: சரி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Reply
ta: மறுமொழி
