WebPurify (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: Name
az: Ad

en: Nodes
az: Materiallar

en: Users
az: İstifadəçilər
