WebPurify (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Name
ca: Nom

en: Terms
ca: Termes

en: Users
ca: Usuaris

en: Do nothing
ca: No facis res

en: API Keys
ca: Claus d'API
