WebPurify (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: Name
cs: Jméno

en: Nodes
cs: Uzly

en: Terms
cs: Termíny

en: Users
cs: Uživatelé
