WebPurify (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Terms
lt: Terminai

en: Users
lt: Nariai
