WebPurify (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Name
mr: नाव
