WebPurify (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Comments
nl: Reacties

en: Name
nl: Naam

en: Terms
nl: Termen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Do nothing
nl: Niets doen
