WebPurify (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: Name
oc: Nom

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Users
oc: Utilizaires
