WebPurify (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
