WebPurify (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: Name
sk: Názov

en: Nodes
sk: Uzly

en: Terms
sk: Termíny

en: Users
sk: Používatelia

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič
