WebPurify (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Name
sq: Emri

en: Users
sq: Përdorues
