WebPurify (6.x-1.01) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Name
ar: الاسم

en: Nodes
ar: العقد

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Users
ar: المستخدمين
