WebPurify (6.x-1.01) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: Name
bg: Име

en: Users
bg: Потребители
